Aktualne projekty

Osobiste
30/04/2016
trwające
refleksyjne/zbiór
Huracanum z łac. huragan — to blog, który jest zbiorem rozwianych myśli. Będą pojawiać się na nim krótkie teksty, opowiadania, felietony i inne. Taki ot co, miszmasz artystyczny.  

Fanfiction
10/03/2013
trwające/poprawiane
Naruto OC/SasuSaku/Szkolne
„Chodź pokażę Tobie świat jaki pokochałbyś.” – to krótkie opowiadanie o zwykłych uczniach. Polskie realia, normalny świat nastolatków. Nic wyjątkowego, nic nadzwyczajnego. Pierwsza miłość. Pierwszy papieros. Wspólne melanże. Narkotyki, proszki. Rozszerzone źrenice. Odwyki. Czas spędzany z przyjaciółmi. Szare blokowiska, szare ulice, szara rzeczywistość. Codzienne problemy, z którymi się zmagamy. Szkoła, na którą tak narzekamy. Uliczne zadymy, bijatyki. Zawały serca, wylewy. Płacz i śmiech dzieci. Odgłos syreny karetki. Pierwsze kroki stawiane na podwórku. Pierwsi przyjaciele. Rozmowy pod gwieździstym niebem. Wolność. Szczęście. Nadzieja. Po prostu codzienność…  

22/12/2013
trwające (?)
Naruto OC/SasuSaku/Przyszłość
Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz. Pełno niewyjaśnionych zagadek i krwawych starć. Ona była tylko małą cząstką tego świata. Agresywna, wulgarna, często również nietrzeźwa. On powrócił, cały i zdrowy. Szpony przeszłości dosięgły ich, mimo że przebywali tak daleko od siebie. Oczy rozwarły się i poznały prawdę. Ktoś wyszeptał: Pozwól, że pokocham cię, kiedy stracisz kontrolę. I słowo stało się rzeczywistością, a dwoje ludzi poznało smak miłości.

19/08/2015
trwające (?)
Naruto OC/SakuKarin/SasuKarin/SasuSaku/Rzeczywistość
„Who will fix me now? Dive in when I'm down?” — słowa piosenki odbijały się od ścian pokoju, a my milczeliśmy, choć ja tak bardzo chciałam krzyczeć. Ciernie przeszłości wrosły mocno w serce, których usilnie starałam się pozbyć. Zrozumiałam, że przed tym nie mogłam uciec. I choć próbowałam, nie byłam w stanie zapomnieć.
Jego piękne oczy świdrowały mnie na wskroś, czułam, że wiedział wszystko. I widział; widział jak cierpi moja dusza. Szyderczy śmiech zakłócił nasze milczenie, wywołując miliony niekontrolowanych krzyków, tlących się w umyśle ofiary. MOIM PIEPRZONYM UMYŚLE.
— Wróciłem.
To jedno słowo zrujnowało wszystko, co do tej pory budowałam. Nie dałam rady uciec przed przeszłością; uciec przed N I M.
Wybuchnęłam gromkim płaczem.
— No, Sakura, nadal jesteś tak popieprzona jak kiedyś, nic się nie zmieniłaś.
WITAJ MOJA DEPRESJO. WITAJ PRZESZŁOŚCI. ŻEGNAJ ŚWIĘTY SPOKOJU.
Nazywam się Sakura Haruno i jestem pieprzoną paranoiczką. Witajcie w moim świecie. Świecie pełnym złudzeń i obaw. W świecie pełnym krwi. MOJEJ KRWI.

04/01/2014
trwające
zbiór opowiadań
Taste of Desire to zbiór jednopartówek tzw. one-shotów o tematyce Naruto — mangi Masashiego Kishimoto oraz Fairy Tail — mangi Hiro Mashimy.

07/01/2017
trwające
Naruto Gaiden/Naruto OC/SasuSaku/Przyszłość
Słyszałam ten dźwięk; jak gong rozbrzmiewał między ulicami wioski. To przyszło nagle. Niespodziewanie. Niczym zachodni porywisty wiatr, który targał moje włosy.
Biegłam. Biegłam czym prędzej. Biegłam. Biegłam bez wytchnienia.
Wykrztuszając swoje zmarnowane płuca, błagałam o pomoc. Bo to nadeszło.
Wszyscy wokół mnie walczyli z nieprzyjacielem, a ja przedzierałam się przez tłum ludzi. I kiedy w końcu dobiegłam do kogoś, kogo potrzebowałam, wykrzyczałam tylko:
— Zniknęła!
A on spojrzał na mnie niezrozumiale. Czarny płaszcz powiewał, unosząc się nad płomieniami. Cała wioska stała w ogniu. To była czeluść; ostatnie oddechy Liścia.
— Sarada zniknęła!
I wtedy Sharingan rozbłysnął krwistą czerwienią.
Nadeszła wojna.

Pod znakiem zapytania (?)

26/12/2014
(?)
SasuSaku/Rzeczywistość
„Jack The Ripper SasuSaku” jest to opowiadanie o Sakurze Haruno, która wyjechała z Tokio do Londynu w poszukiwaniu pracy. Trafiła ona do jednej z najbiedniejszych dzielnic - Whitechapel, zamieszkałych przez emigrantów, głównie Irlandczyków. W tym miejscu dochodzi jednak do tajemniczych morderstw. Zabójca staje się sławny na całą Europę, jednak dalej nie wiadomo kim on jest. Sakura jednak często widzi na swej drodze przystojnego mężczyznę o czarnych jak węgiel oczach. Czuje jego parę oczu, śledzącą każdy jej ruch. Czy ma on jakiś związek z tymi morderstwami? Czy ich losy się połączą, a Sakura pozna prawdę? To wszystko jest owiane tajemnicą...
Akcja rozgrywa się w XIX wiecznej Anglii.

05/07/2014
(?)
SasuSaku/ShikaTema/Rzeczywistość
Poczułam smak krwi w swoich ustach. Moje oczy zdawały się krzyczeć: „Dlaczego?”, ale usta nie mogły się poruszyć. Ciemne tęczówki jakby zrozumiały, co chciałam przekazać, a na twarzy sprawcy pojawił się uśmiech.
— To tylko twoja fantazja.
Te słowa obiły się echem w mojej głowie. To tylko twoja fantazja. Tak, to była wyłącznie moja wyobraźnia.
Chciałam w to wierzyć. Wierzyłam w to. I to było moją tajemnicą. NIE. Naszą tajemnicą. Bo skrywane tajemnice są najtrudniejsze do odkrycia.

Nadchodzące
już wkrótce

Aktualizacja: 14/02/2017

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz