Ariana | WS | Blogger | X X

6.25.2016

Beta

Amatorsko mogę pomóc w poprawianiu różnorakich tekstów, opowiadań itd. Uprzedzam, że jestem tylko człowiekiem i też mi może coś umknąć. Robię to tylko i wyłącznie z własnej woli.

Betuję teksty na podstawie mangi i anime, głównie Naruto, (Fairy Tail, ale aktualnie nie jestem na bieżąco), (o inne można pytać).  

Interesuje mnie przede wszystkim współpraca jednorazowa, ale (podkreślam ale) jeśli naprawdę zainteresuję się twoim opowiadaniem możesz liczyć na to, że zgodzę się na stałą współpracę, ale w e-mailu musisz podkreślić, że o takową Ci chodzi.

Teksty sprawdzam w dokumentach Google (google docs.), ew. jeśli ktoś sobie zażyczy może to być format .doc, ale zaznaczę, że w takim wypadku należy wysyłać mi pliki z rozszerzeniem Microsoft World 97/2000/XP (.doc). Poprawy nanoszę głównie w komentarzach, a błędy interpunkcyjne i powtórzenia (choć inne też się zapewne znajdą) zaznaczam kolorem.

Staram się poprawiać w miarę szybko, ale to też zależy od ilości tekstu, dlatego proszę nie popędzać (ale zapytać kulturalnie, jak mi idzie zawsze można).

Żeby podjąć ze mną jakąkolwiek współpracę, należy napisać do mnie na e-maila. W wiadomości zawrzeć o czym dokładnie piszesz, opisać zarys fabuły, wymienić głównych bohaterów i najważniejsze wątki. Jeśli pomysł mi się spodoba, na pewno zostanie pozytywnie rozpatrzony. Jeśli jednak odmówię, radzę się nie zrażać i szukać po prostu dalej. A nóż, a widelec, jakaś miła beta się napatoczy.

Jeśli interesuje Cię stała współpraca, ale nie jesteś pewny/a, jak to będzie wyglądać, zawsze możesz mi podesłać swój tekst i go poprawię, a później stwierdzisz, czy jesteś zainteresowany/a.

Gdy zgodzę się na współpracę (szczególnie tą stałą), kiedy wyślesz mi tekst do poprawy, napisz proszę w wiadomości krótki opis tego rozdziału oraz wątki z fabuły, które zamierzasz w nim umieścić. Łatwiej będzie mi się go sprawdzać pod kątem fabuły.

Czasami mogę mieć lekko sarkastyczne podejście, ale należy się nie zrażać, tak po prostu mam.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pisz na e-maila: ceep.calm.and.love.naruto@gmail.com

Kolejka: otwartaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz